scorecardresearch

Antalya'da 'Güçlü Türkiye için evet' kampanyasına destek çığ gibi büyüyor

20 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 1 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
ANTALYA

Nisan ayında gerçekleştirilecek olan referandum için ünlü sporcu ve yazar Rıdvan Dilmen tarafından açılan sosyal medya 'Güçlü Türkiye için evet' kampanyasına Ercan Mekteplioğlu'da katıldı.

Nisan ayında gerçekleştirilecek olan referandum için 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri Adalet ve Kalkınma Partisi 25. dönem milletvekili adayı Ercan Mekteplioğlu 'Güçlü Türkiye için evet' kampanyasına sosyal medya Facebook hesabından destek verdi.

Adalet ve Kalkınma Partisi 25. dönem milletvekili adayı İbrahim Türkiş ve Hakkı Beşkazalı'nın sosyal medya'da yayınladığı video'da Mekteplioğlu'na 'Güçlü Türkiye için evet kampanyasına sen de var mısın?' diye soru yöneltmişti. Mekteplioğlu ise videoya sosyal medya Facebook hesabından yine video yayınlayarak cevap verdi, kampanyaya destek verdi.

Ercan Mekteplioğlu kimdir?

1963 Antalya doğumlu olan Ercan MEKTEPLİOĞLU, ilk, orta ve lise öğrenimini Manavgat'ta tamamlamıştır. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden 1985 yılında mezun olan Mekteplioğlu, askerlik sonrasında ticaret hayatına atılmıştır. Halen inşaat malzemeleri ticareti yapmaktadır.

29 Ocak 2012 tarihinde AK Parti Manavgat İlçe Kongresi’nde, AK Parti Antalya İl Başkanı'nın teklifi ile AK Parti Genel Merkezi tarafından Manavgat İlçe Başkanlığı'na getirilmiştir.

İki yıl ilçe başkanı olarak görevini yürüttükten sonra Manavgat Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusu yapması üzerine ilçe başkanlığından ayrılmıştır.

Seçimlerden sonra eşinin kurucu başkanlığını yaptığı Manavgat Beyaz Lale Engelliler Yaşlılar ve İhtiyaç Sahipleri Derneği'nin faaliyetlerine destek vermeye devam eden Ercan MEKTEPLİOĞLU, kendisinden sonra ilçe başkanı olan Hasan Öz başkanlığındaki AK Parti Manavgat İlçe Teşkilatı'na yardımcı olmaya da devam etmiştir.
Evli ve üç erkek evlat sahibidir.
Etiketler